Witam Cię !!! Na stronie poswięconej KOLEI


Coś o Mnie
        

Nazywam się Grzegorz Mikosz i urodziłem się 13.V.1987 Zamieszkuje w Gdyni (w centrum) 80m. Od wjazdu do Gdyni Gł. Osobowej od strony Gdańska. Obecnie należę do klubu miłośników kolei w Gdańsku, jest to TENDRZAK. Uczęszczam do II klasy Gimnazjum [rok szkolny 2001/2002]. Szkoła znajduje się przy ul.10 Lutego w Gdyni i nosi nazwę Zespołu Szkół nr.1 w Gdyni. W mojej szkole jestem jedyny pasjonatem kolei.

Zaczołem się nią interesować gdy miałem już 3 lata w tym właśnie czasie ja i mój tato razem codziennie jeździlismy pociągiem najczęściej SKM do Gdańska Oliwy gdzie mieszkała moja babcia a wracaliśmy poc. IR "ARTUS". Potem ze wzrostem lat przybywała mi większa ciekawość do kolei.
      Obecnie najbardziej interesuje się zdjęciami taboru i wyjazdami razem ze znajomym maszynistą w trasy oraz ciekawostkami ilostanowymi.
Razem z moim klubem zajmujemy się przejazdami drezynami ręcznymi. Linia po której najczęściej jeżdzimy to Krokowa- Swarzewo. Oczywiście nie skupiamy się na niej za dużo i organizujemy także wyjazdy po liniach zamkniętych dla ruchu pasażerskiego Przejazdy drezynami to najlepszy środek na wzmocnienie mięśni brzucha i bicepsa dlatego bardzo je polecam. Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś na temat wypraw na drezynach i naszego Klubu Miłośników Kolei (MK) zapraszam na Stronę Poświęconą Pierwszej w Polsce Kolei Drezynowej.

Moje zdjęcie za nastawnikiem jazdy w Lokomotywie EP07-372


Foto w EP07-479 między Tczewem a MalborkiemPOZDRAWIAM
Grzegorz
====>>>><<<<====